ما یک تیم خلاق هستیم

درباره ما

گروهی هستیم از جوانان تحصیلکرده این مرز و بوم که آستین همت بالا زده ایم تا بتوانیم در کنار کسب درآمدی حلال، خدماتی هر چند کوچک برای کشاورزان و فعالان بخش کشاورزی ارائه دهیم.

جرقه این طرح زمانی زده شد که با مشکلات و مسائل فعالان بخش کشاورزی در بحث بازاریابی و فروش محصولات کشاورزی آشنا شدیم. و چون خود نیز فارغ التحصیل رشته مهندسی کشاورزی هستیم، بر آن شدیم تا با تکیه بر دانش و تخصص و تجربه هر چند ناچیز خود خدماتی مرتبط با حوزه بازاریابی و فروش محصولات کشاورزی ارائه دهیم.

مخاطب گرامی! شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای آگهی خود را در خصوص فروش محصولتان در سایت مهاد منتشر کنید. بعد از اینکه خریدار محترم آگهی را در سایت ما مشاهده و درخواست خرید محصول شما را مطرح کرد، با قطعی شدن معامله درصدی از فروش را بابت این خدمت ناچیز از شما دریافت خواهیم کرد.

در مورد خریداران گرامی نیز این مساله صادق است. خریداران محترم نیز می توانند برای کالای موردنظر خود بدون پرداخت هیچ هزینه ای آگهی منتشر کنند. پس از یافته شدن کالای موردنظر و قطعی شدن معامله، مقداری هزینه که با توجه به حجم خرید انجام گرفته، متفاوت خواهد بود، بابت حق الزحمه پرداخت خواهند کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

فهرست